Wystawa Concept
wystawa architektury wnętrz

wernisaż
15.11.2022 r., godz.: 18:00

wystawa
15–23.11.2022 r.

Galeria Design UAP
ul. Wolnica 9

plakat concept
plakat concept

Kuratorka
dr hab. Natalia Kliśko-Walczak prof. UAP

Projekt wystawy
mgr Oriana Tyll

Wystawa prac młodych projektantów na różnym etapie nauki zawodu architekta wnętrz. Prezentowane projekty ukazują działania artystyczne studentek i studentów studiów niestacjonarnych na kierunku Architektura Wnętrz oraz słuchaczy studiów podyplomowych Podstawy projektowania wnętrz mieszkalnych. Prezentowane są prace semestralne i projekty dyplomowe. Działalność studentów wykracza poza proces dydaktyczny, zdobywają nagrody w prestiżowych konkursach takich jak: konkurs im. prof. W. Czarneckiego organizowanego przez SARP oraz konkurs na najlepszy dyplom Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu im. Marii Dokowicz.

Od kompozycji plastycznej przez projekt mebla, produktu i wystawy, po projekt koncepcyjny wnętrz. Koncepcja przestrzeni jest fundamentem do dalszego opracowania projektu. Pokazuje zamysł plastyczny autora i jego wrażliwość estetyczną.

Prezentowane prace powstały pod opieką twórców ze znacznym dorobkiem projektowym, pedagogów UAP.

zdjęcie z wystawy concept zdjęcie z wystawy concept zdjęcie z wystawy concept zdjęcie z wystawy concept zdjęcie z wystawy concept zdjęcie z wystawy concept zdjęcie z wystawy concept zdjęcie z wystawy concept